PANASONIC KONDENZAČNÍ JEDNTOKY PACi ELITE

Inveretr +, chlazení -15°C,topení -20°C,

TEPELNE ČERPADLO

Nová venkovní jednotka je nyní mnohem kompaktnější než předchozí model. Tenký a lehký design umožňuje venkovním jednotkám PACi instalaci v řadě aplikací. Navíc sortiment PACi přizpůsobil nové požadavky na ekodesign (sezónní účinnost SCOP). Nový PACi Standard má  také lepší úspory energie.

Použití energeticky úsporného  designu pro ventilátor, motory ventilátorů, kompresory a výměníky tepla má v důsledku vysokou hodnotu COP, která se řadí jako na z nejlepších ve své třídě. Kromě toho, využívá vysoce účinné chladivo R410A, které snižuje emise CO2 a snižuje provozní náklady.Levná klimatizace Panasonic je kvalitní domácí klimatizace a je i vhodná jako výkonná klimatizační jednotka do kanceláře. U nás včetně autorizovaného servisu

Panasonic

Dostupnost ve dnech: Obvykle do 3 dnů

42 659 Kč s DPH

Koupit

35 255 Kč bez DPH

PACi Standard pro hospodárný provoz

Vysoce kvalitní technologie a design dělají z jednotky PACi Standard 

Chladící výkon - 5 kW

Topný výkon   - 5,8 k, kde se vyžaduje kvalita při omezeném rozpočtu. Navíc je díky kompaktní velikosti a nízké hmotnosti ideální pro instalace, kde je omezen prostor, včetně malých komerčních a rezidenčních aplikací.

PACi Elite, nová generace jednotek VRF s novým designem!

Energeticky úsporný koncept. Při konstrukci ventilátorů, motorů ventilátoru, kompresorů a tepelných výměníků byl použit energeticky úsporný design, jehož výsledkem je vysoká hodnota COP, která patří mezi nejvyšší ve své třídě v oboru. Použití vysoce učinného chladiva R410A navíc snižuje emise CO2 a snižuje provozní náklady.

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně

   Heuréka - Ověřeno zákazníky